گپ و گفتی مفرح با پیمان قاسمخانی

مجله تیتر گزارش میدهد:

روز جمعه عصر، سالن همایش های بنیاد پریا در تورنتو میزبان پیمان قاسمخانی، فیلمنامه نویس و کارگردان سینمای ایران بود. قاسمخانی با بیش از ۲ دهه سابقه درخشان در ژانر کمدی، توانسته است تا موفقترین و ماندگارترین فیلم ها و سریال های جذاب ایران را بنویسد. فیلم های مارمولک، من زمین را دوست دارم، مکس، ورود آقایان ممنوع، طبقه حساس، خوب بد جلف و سریال های پاورچین، شب های برره، باغ مظفر و پژمان بخشی از کارهای نوستالژیک و خاطره انگیز قاسمخانی است.

pEYMAN-GHASEMKHANIRE2-356x500

در این نشست ۲ ساعته که با حضور ۱۰۰ شرکت کننده برگزار شد، پویان طباطبایی (مدیر اجرایی کمپانی نسیم شرقی) مدیریت گفتگو را با عهده داشت. فرهاد آهی (فیلمنامه نویس و کارگردان) و عارف محمدی (مدیر گروه هنری موج) در کنار میهمان ویژه برنامه ( پیمان قاسمخانی) به روی صحنه حاضر شدند و در سه بخش ۴۵ دقیقه ای، نگاهی گذرا به پرونده کاری قاسمخانی داشتند. در ابتدای هر بخش کلیپی از کارهای همان دوره که توسط قاسمخانی نوشته شده بود پخش شده و بلافاصله گفتگو ها شروع میشد و در پایان هر بخش، شرکت کنندگان سوالاتی را میپرسیدند که میهمانان برنامه به آنها جواب میدادند.

در این جسله بسیار مفرح و شاد، پیمان قاسمخانی درباره نحوه ورودش به عرصه سینما، پشت پرده فیلم هایی چون مارمولک و مکس، نحوه تولید سریال های مهران مدیری، زندگی شخصی خودش و خط قرمزهای سینما و تلوزیون ایران صحبت کرد که بزودی گزیده ای از آن به صورت صوتی در سایت تیر منتشر خواهد شد.

عکس ها از خشایار

PeymanGhasemkhani-2 PeymanGhasemkhani-3 PeymanGhasemkhani-1 PeymanGhasemkhani-5 PeymanGhasemkhani-6 PeymanGhasemkhani-7-683x1024 PeymanGhasemkhani-10 PeymanGhasemkhani-9 PeymanGhasemkhani-8-683x1024 PeymanGhasemkhani-11 PeymanGhasemkhani-12 PeymanGhasemkhani-13 PeymanGhasemkhani-16 PeymanGhasemkhani-15 PeymanGhasemkhani-14 PeymanGhasemkhani-17PeymanGhasemkhani-1

گپ و گفتی مفرح با پیمان قاسمخانی

| عارف در رسانه ها |